top of page
  • תמונת הסופר/תאדי דוידסון - קבלן שיפוצים ובניה

איך לבחור קבלן שיפוצים? למה א. דוידסון ייתן לכם ראש שקט בבלאגן של השיפוץ?


קבלן שיפוצים רשום זה לא שיפוצניק. זה בעצם מנהל מקצועי שאחראי לכל פרויקט הבנייה והשיפוץ מההריסה ועד הגמר. מה כדאי לחפש בקבלן שיפוצים ובניה מעבר להמלצות ולדוגמאות של פרויקטים.#1 בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים שנבחרים בפינצטה

פרויקט של שיפוץ ובניה בבית פרטים, בדירות, במעטפת הבניין ובמשרדים אסור להתפשר בבחירת אנשי המקצוע, בחומרי הגלם ובתהליכי העבודה. א. דוידסון בוחר את בעלי המקצוע וקבלני המשנה בפינצטה. בהתאם לצורך בכל פרוייקט נשלב אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים בתחום הבניה והשיפוץ כמו לדוגמה: רצף, בנאי, טייח וצבע. בנוסף להם בצוות שלנו מומחים בעבודות גבס, בחשמל, באינסטלציה, באלומיניום וברזל, בגגות וברעפים, בפרגולות ובהצללות, במיזוג ובקרור, בפיתוח חוץ, בגינון ועוד.

כמובן שהשילוב הנכון של בעלי מלאכה קבועים משתקף באיכות השיפוץ לשנים רבות וביכולת לעמוד במסגרת התקציב והזמן בהתאם לתוכניות.


#2 פתרון כולל - מקסימום במינימום

בעבודות שיפוץ רבות בעלי הבתים ומזמיני השיפוץ חוששים שהשיפוצניק או קבלן השיפוצים ינצלו את המצב, "יתקעו מחיר" ויחרגו מהעלות בכל סעיף שמוסיפים לשיפוץ. תכנון נכון של הפרוייקט מאפשר הגדרת תקציב המונעת הפתעות. אנחנו בחברת א. דוידסון, מעריכים מראש את הפרויקט לפי התוכנית ומתריעים על "פערים". אנחנו באמת מחוייבים להצלחת הפרויקט, אכפת לנו שתקבלו מקסימום מתוכנית הבניה והעיצוב במינימום מחיר. תבדקו אותנו.


#3 ליווי, ייעוץ ופיקוח 360 - גם בבניה וגם בעיצוב

קבלן שיפוצים מומלץ ומנוסה הוא כזה שיודע לתת שקט נפשי. לספק את כל השירות מההריסה ועד הגמר כולל ליווי, ייעוץ ופיקוח. קבלן שיפוצים מקצועי מזהה את הפערים בין התוכנית האדריכלית לבין האילוצים בפועל. במקרים כאלו נתריע לדוגמה על פערים במידות ובהפרשי גובה ונציע מראש ללקוחות פתרונות מתאימים. אנחנו ניקח לכם את כאבי הראש, נעזור בהתלבטיות, נאתר פתרונות, נפנה אתכם לספקים הרלוונטיים ולעולמות התצוגה הנכונים.


#4 הקפדה ודיוק בפרטים הקטנים גם אם הלקוח לא רואה

קבלן בניה מקצועי שם דגש על כל הפרטים הקטנים גם בשיפוצים "גדולים" וגם בשיפוצים "קטנים". אדי דוידסון הוא פרפקציוניסט באישיות לפני שהוא קבלן, ודואג לטפל בכל פגם ובליטה גם לפני שהלקוח ראה. בשטח, אין קיצורי דרך ואין פשרות. הדיוק זה מה שיבטיח שאיכות עבודת הבניה תשמר לשנים רבות.#5 משחק של תכנון ויצירתיות, אילוצים ופתרונות

קבלן מומלץ ומנוסה יודע לראות ולהתריע מראש על פערים, בין התוכנית האדריכלית ועיצוב הפנים לבין האילוצים בשטח. ככל שמזהים בשלב מוקדם את הליקויים בתוכנית אפשר לפתור אותם במהירות, בקלות ובעלות נמוכה. שימוש בטכניקות בניה מתקדמות מאפשרות גם לגשר בין האילוצים ולמצוא פתרונות יצירתיים וחסכוניים לא על חשבון האיכות והעיצוב.


#6 שקיפות, סבלנות והקשבה לצרכים שלכם

קבלן בניה ושיפוצים צריך להיות סבלני וקשוב לכל ה"שיגעונות" של הלקוחות. ביצוע מדוייק של תוכנית השיפוץ מתחיל בהקשבה לכל הצרכים שלכם. רבים מהלקוחות מגיעים לשיפוץ אחרי דחיות והרבה חששות. תפקיד הקבלן לנהל את תוכנית השיפוץ בשקיפות, באמינות ובדיוק. יש פרוייקטים שהקבלן הוא קצת כמו פסיכולוג שמקשיב, שמגשר והעיקר שמוצא פתרונות שתרגישו בבית.


#7 כתובת אחת, הביטחון שיש על מי לסמוך

קבלן מומלץ לא רק משרה תחושת ביטחון, אלא דואג בפועל שהכל יתנהל בצורה בטיחותית, תקנית ומסודרת. כשהקבלן נמצא בשטח, מפקח ודואג באכפתיות לכל פרט, יש על מי לסמוך. בפרויקטים של א. דוידסון הלקוחות רגועים ומרוצים והתוצאה מרהיבה עמידה לשנים.


 

שורה תחתונה - קבלן שאפשר לבנות עליו

לא סתם, פרויקטים של בנייה ושיפוץ יוצרים הרבה בלאגן וחששות. כדי שהשיפוץ יעבור כמה שיותר חלק כדאי שתבחרו קבלן שיפוצים רשום. א. דוידסום קבלן שיפוצים מומלץ ילווה אתכם בכל שלבי השיפוץ עד שתהיו מרוצים עד הגג. :) צרו קשר כאן


Comments


bottom of page